kdo jsme
a co děláme?

Jsme realitní kancelář složená z týmu odborníků, kteří vám pomohou najít váš vysněný domov na ostrově Koh Samui. Jsme tu, abychom vám asistovali při koupi nemovitosti a provedli vás celým procesem od A do Z.

Pomůžeme také i s výstavbou, zajištěním právních náležitostí, vybavením nemovitosti a následnou technickou správou i marketingem.

společně
tvoříme
tým

Jakub Šafránek

Jmenuji se Jakub a na Samui operuji již 10 let. Od služeb cestovatelům přes správu prázdninových domků jsem se během této doby dostal k nemovitostem.

Mluvím plynně anglicky, thajsky a rusky. Vystudoval jsem Policejní Akademii ČR s titulem magistr v oboru bezpečnostně-právní studia. U Policie jsem nikdy nepracoval, profesně jsem se vydal cestou oboru soukromých bezpečnostních služeb, ze které jsem po několika letech působení v manažerských pozicích opět vystoupil dlouhým krokem až na ostrov.

Spolu s naším týmem nabízím komplexní servis pro zájemce o nemovitosti a investice v Thajsku. Díky znalosti thajského jazyka, místních zákonů a podmínek, jakož i specifik trhu dokážu s klidným svědomím tvrdit, že umím podat pomocnou ruku a fundované informace. Protože se na ostrově věnuji správě nemovitostí již 10 let, mám hloubkové o znalosti o technologiích a technických postupech zde obvyklých. Díky tomu jsem schopen nabídnout nejen služby v oblasti vyhledání zajímavých nemovitostí, ale také v oboru výstavby a zmíněné technické správy.

Garantuji, že na čem se domluvíme, to platí. Jsem rád, když se používá zdravý rozum a lidé jsou k sobě ohleduplní a féroví. Věřím v karmu a moje činy tomu odpovídají.

Bára

Jmenuji se Barbora a na Samui žiju už dva roky.

Tento ostrov se po mě stal během této doby domovem. Jako ženský prvek vnáším do našeho týmu smysl pro cit, vnímavost a pochopení vize klientů.

To nám přináší spokojené klienty, kteří se cítí hýčkáni a jejich představa o bydlení se vždy naplní do posledního detailu.

Důležitá je pro mě také následná péče o nájemce či hosty, tedy vaše budoucí klienty a vyřízení jejich požadavků během pobytu.

bew

Jmenuji se Bew a s Jakubem a Bárou spolupracuji již nekolik let.

Mám na starosti bezchybný chod firmy po administrativní a provozní stránce.

Zajišťuji, aby námi poskytované služby měly úroveň a kvalitu, za kterou si naši zákazníci platí.

Provádím také průzkum trhu a komunikaci s Thajskými úřady a majiteli pozemků.

kontaktujte nás

Těšíme se na spolupráci

kontakt@nemovitostikohsamui.cz

+66 092 451 9962

Sídlo

Nemovitosti Koh Samui
Blue Ocean Siam Management, Co., LTD.
113 Moo 4 Maret - Lamai
Koh Samui, Surat Thani

Sledujte nás

Copyright © 2024. Blue Ocean Siam Management Co. LTD . All rights reserved.

cs_CZCzech