Naše služby

1

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ A PRŮZKUM

Čerpáme z hluboké znalosti místního prostředí i kontaktů a dokážeme nabídnout vhodnou nemovitost každému. Na základě konkrétních požadavků dokážeme provést kvalifikovaný průzkum a sestavit odpovídající nabídku.

Nejprve pokládáme klientům tyto otázky:

1. K čemu bude nemovitost sloužit
2. Jaké má mít parametry s ohledem na počet členů rodiny
3. Jaký je váš rozpočet?

Podle odpovědí dokážeme přesněji cílit nabídku. V případě, že nemovitost má sloužit jednak k pobytu majitele a také k pronájmu s cílem generovat příjem, nabídneme takový dům nebo vilu, která splňuje podmínky návratnosti.

Naší činností není jen zprostředkování nemovitostí, ale také realizace staveb. V rámci průzkumu vyhledáme vhodný pozemek a navrhneme projekt ideální k realizaci Vašeho investičního záměru. Zajistíme smluvní vztah se zhotovitelem stavby a provádíme její kontrolu.

Nově v nabídce!

Útulná vila s 2 ložnicemi a bazénem 6 minut pláže

Ložnice
2
Koupelny
3
Zastavěná plocha
98 m2
Útulná vila s 2 ložnicemi, bazénem a výhledem na hory pouze 6 minut od centra a pláže za 6,2 mil Kč.
Plně vybaveno
Vybavená kuchyně
Designové doplňky
Spotřebiče
TV
Klimatizace

2

Marketing a zalistování

Těžíme z našich desetiletých zkušeností s obsazováním prázdninových domů, apartmánů a vil. V případě, že vaším záměrem je nemovitost plně či částečně pronajímat, nabízíme kompletní servis zaměřený na dosažení té nejlepší návratnosti vaší investice.

K zajištování obsazenosti nemovitostí využíváme kombinace přímých rezervací, portálů OTA a marketingu v rámci sociálních medií.

Mezi využívané OTA rezervační portály patří Booking.com, Agoda.com, Airbnb.com, Tripadvisor.com Pro přímé rezervace využíváme náš web www.kosamui.cz, Český Klub Koh Samui - Facebook a Instagram, Nemovitostikohsamui, Hotel Thajsko (Royal Cottage Residence) - Facebook, Instagram a web, širokou síť cestovních agentur a zprostředkovatelů v ČR, zahraniční cestovní agentury působící na ostrově (Evropa, Čína, Korea, blízký východ), letité osobní kontakty v ČR V rámci sociálních sítí zajistíme dedikované profily vaší nemovitosti, inzerujeme na Facebook market place, nastavíme reklamní kampaně na Facebooku, Instagramu a Google my business (google mapy). Pomůžeme také v oblasti influencer marketingu.

Využijeme lokální reklamy, reklamních bannerů, reklamy v kavárně Breadie a partnerských provozovnách. Jsme také členy místní složky mezinárodního sdružení cestovního ruchu s názvem SKAL

spolupráce
s námi?

nový domov
Profesionalita
podpora
Odpovědnost
právní servis
jistota
správa nemovitostí
poradenství
spokojenost
bezpečí
Prodej nemovitosti
Splněné sny
Život v tropech

DUE DILIGENCE A PRÁVNÍ SERVIS

3

Koupě nemovitosti v Thajsku má svá specifika, a proto je nutné svěřit důvěru odborníkům. Due Diligence je proces prověření nemovitosti, při kterém se zjišťuje pravost a správnost dokumentů vážících se k pozemku i stavbě. Zjišťuje se stav přístupových cest, dodávky energií, či zda stavba odpovídá územnímu plánu. Prověřuje se strana prodávajícího a skutečnosti, které by mohly zamezit převodu nemovitosti.

Právní servis je komplex úkonů směřujících k zajištění právního rámce pro koupi a vlastnictví nemovitosti. Zajistíme všechny kroky počínaje od založení společnosti, přes proces převodu nemovitosti na pozemkovém úřadě až po roční uzávěrku a úhradu daní.

Zajistíme rovněž technický audit nemovitosti a předáme doporučení potřebná při jednání s prodejcem a při plánování vstupních nákladů.

4

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Díky našemu provoznímu i profesnímu zázemí jsme připraveni vaší nemovitost spravovat, a to ve všech aspektech. Zajistíme služby úklidu, čištění bazénu, praní prádla, instalatérské práce, opravy, správu rezervačních systémů, přivítání hostů, delegátský servis a službu consierge. Nebojíme se řešení mimořádných událostí a máme dobře zavedené postupy.

kontaktujte nás

Těšíme se na spolupráci

kontakt@nemovitostikohsamui.cz

+66 092 451 9962

Sídlo

Nemovitosti Koh Samui
Blue Ocean Siam Management, Co., LTD.
113 Moo 4 Maret - Lamai
Koh Samui, Surat Thani

Sledujte nás

Copyright © 2024. Blue Ocean Siam Management Co. LTD . All rights reserved.

cs_CZCzech